Друкувати цю сторінку

Фото із котеджного містечка "Сонячна Поляна"

20 квіт. 2015

Будинки у котеджному містечку "Сонячна Поляна" біля Львова.

 

Котеджне містечкo "Сонячна Поляна" - це те місце, де його жителі, живуть в атмосфері заміського життя всього в 20 хвилинах їзди від Львова.

 

Насолоджуються чистим повітрям, гуляють з дітьми серед дерев, - що може бути краще?

 

Будівельна компанія "Трембіта" збудувала 74 сучасних будинки біля Львова у котеджному  містечку «Сонячна Поляна» у с. Яричів  Камьянка-Бузского района Львівської області. Будівництво почалось навесні 2010 року, а здача в експлуатацію навесні 2013 року. 

 

При будівництві використовували сучасні технології та оригінальні інженерні рішення з використанням екологічно чистих, енергозберігаючих матеріалів. Всі будинки містечка, мають сучасне і функціональне планування, реалізоване відповідно до потреб, вимог і побажань замовників. 

 

Котеджне містечко "Сонячна Поляна" розташоване на відстані 16 км від м. Львова в екологічно чистому районі, поряд з центральною трасою Львів-Київ, поблизу з лісом та озером. До котеджного містечка прокладено дороги, працює постійно охорона., гарна мальовнича місцевість, чисте повітря, зроблять проживання максимально комфортним та зручним.

 

Щиро запрошуємо Вас, завітати до котеджних містечок від "Трембіти" та на власні очі переконатися що вкладати кошти на купівлю житла у котеджному містечку, сьогодні вигідно. Очевидні переваги такого рішення — наявність зручного планування, тиша, чудова інфраструктура, наявність всіх комунікацій та охорони.

Остання редакція Понеділок, 20 квітня 2015 13:34

Зображення