Друкувати цю сторінку

Фото із котеджного містечка смт. Запитів

20 квіт. 2015

Будинки у котеджному містечку "Запитів" біля Львова.


Котеджне містечко "Запитів" - від створення генерального плану і до зведення окремих будівель - збудоване в єдиному архітектурному стилі, що вигідно відрізняє його від всіх інших забудованих заміських селищ. Кожен з будинків має зручний заїзд, під’їзні шляхи заасфальтовані та освітлені, містечко огороджене по периметру, цілодобово працює охорона. Продуманість планувальних рішень  забезпечує найкращий вид з вікон всіх котеджів. 

Будівельна компанія "Трембіта" збудувала 78 сучасних спарених будинки біля Львова у котеджному  містечку «Запитів» у смт Запитів,  Кам’янка-Бузького району Львівської області. 


Початок будівництва весна 2007р., здача в експлуатацію весна 2010р. 

 

При будівництві використовували сучасні технології та оригінальні інженерні рішення з використанням екологічно чистих, енергозберігаючих матеріалів. Всі будинки містечка, мають сучасне і функціональне планування, реалізоване відповідно до потреб, вимог і побажань замовників. 

 

Котеджне містечко "Запитів" розташоване на відстані 14 кілометрів від міста Львова в екологічно чистому районі, поряд з центральною трасою Львів-Київ, поблизу з  лісом та озером. 


До котеджного містечка прокладено дороги, працює постійно охорона, гарна мальовнича місцевість, чисте повітря, зроблять проживання максимально комфортним та зручним.

 

Щиро запрошуємо Вас, завітати до котеджних містечок від  будівельної компанії "Трембіта" та на власні очі переконатися що вкладати кошти на купівлю житла у котеджному містечку, сьогодні вигідно. Очевидні переваги такого рішення — наявність зручного планування, тиша, чудова інфраструктура, наявність всіх комунікацій та охорони.

Остання редакція Понеділок, 20 квітня 2015 12:16

Зображення